Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

17 marca 2017

Bezpłatne szkolenie „Negocjacje w biznesie”

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne szkolenie „Negocjacje w biznesie”. Spotkanie odbędzie się w środę 22 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3).

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak dobrze przygotować się do negocjacji i w jaki sposób umiejętnie stawiać pytania, by kontrolować przebieg rozmowy.

Szkolenie poprowadzi pani Elżbieta Stelmach – certyfikowany trener FRIS, trener biznesu z dwudziestoletnim doświadczeniem, dyplomowany coach i doradca zawodowy, socjoterapeuta, pedagog, przedsiębiorca, właściciel Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia w Szczecinie.

W celu rezerwacji miejsca konieczne jest imienne potwierdzenie udziału pod numerami telefonów 65 572 07 54 lub 537 007 087 do poniedziałku 20 marca 2017 r. do godz. 15.30. Zgłoszeń można również dokonać drogą elektroniczną na adres gospodarka@gostyn.pl. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gospodarka.gostyn.pl.

http://www.gostyn.pl/Bezplatne_szkolenie_Negocjacje_w_biznesie.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl