Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

21 kwietnia 2017

Bielą, czerwienią, filmem i muzyką w Święto Narodowe Trzeciego Maja

Tegoroczne gostyńskie uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja rozpocznie o godz. 15.00  msza św. w intencji Ojczyzny odprawiona w kościele farnym p.w. św. Małgorzaty. Po nabożeństwie za sztandarami i orkiestrą uczestnicy przejdą na Górę Zamkową, gdzie odbędzie się ceremonia patriotyczna, złożone zostaną wieńce i kwiaty a okolicznościowe przemówienie wygłosi Burmistrz Gostynia.

Po zakończeniu ceremonii ok. godz. 16.30 na gostyńskim rynku rozpoczną się animacje promujące nowoczesny patriotyzm pod hasłem Biało-Czerwony Rynek. Koncertować będzie Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Gostyń, wystąpią mażoretki Big Bang. Dla dzieci zorganizowane będą także zabawy plastyczne z wykorzystaniem barwy narodowych.

Tego dnia o godz. 17.00 w kinie „Pod Kopułą” będzie miała miejsce premiera nowego cyklu tematycznego. Nastąpi inauguracja kina patriotycznego, a na ekranie wyświetlony zostanie film „Wyklęty”, w którym występują osoby związane z naszym miastem. Bilety w cenie 10 zł będzie można nabyć od poniedziałku 24 kwietnia 2017 roku w kasie GOK „Hutnik” i  kina „Pod Kopułą” .

http://www.gostyn.pl/Biela__czerwienia__filmem_i_muzyka_w_Swieto_Narodowe_Trzeciego_Maja.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl