Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

14 kwietnia 2017

Jest praca w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gostyniu

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu poszukuje pracowników – instruktora fitness, instruktora zajęć rehabilitacyjnych w wodzie i konserwatora. Osoby zainteresowane pracą muszą złożyć niezbędne dokumenty do poniedziałku 24 kwietnia 2017 roku w Ośrodku.

Od instruktora fitness wymagane jest m.in. minimum wykształcenie średnie (preferowane ukończone studia wyższe na kierunku wychowanie fizyczne), wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem. Mile widziane będzie także posiadanie kwalifikacji i doświadczenia w prowadzeniu zajęć fitness.

Od instruktora zajęć rehabilitacyjnych w wodzie wymagane jest m.in.  minimum średnie wykształcenie (preferowane ukończone studia wyższe na kierunku fizjoterapia lub wychowanie fizyczne), wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem, mile widziane będzie także posiadanie kwalifikacji i doświadczenia w prowadzeniu zajęć.

Od konserwatora wymagane jest wykształcenie minimum zasadnicze, prawo jazdy kat. B, a także rzetelność przy wykonywaniu obowiązków służbowych. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, posiadanie uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym, posiadanie kwalifikacji do eksploatacji urządzeń i sieci elektroenergetycznej o nacięciu nie większym niż 1 kV, posiadanie kwalifikacji do eksploatacji urządzeń – kotły wodne na paliwa stałe o mocy powyżej 50kV wraz z urządzeniami pomocniczymi.

Pełną treść ogłoszeń, a także wykaz niezbędnych dokumentów można znaleźć na stronie www.osir.gostyn.pl.

http://www.gostyn.pl/Jest_praca_w_Osrodku_Sportu_i_Rekreacji_w_Gostyniu_38428.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl