Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

13 lutego 2017

Jest praca w Urzędzie Miejskim w Gostyniu

Burmistrz Gostynia ogłosił nabór na stanowisko ds. komunikacji społecznej i promocji w Wydziale Komunikacji Społecznej. Kandydaci mają czas do poniedziałku 27 lutego 2017 roku na złożenie swoich ofert.

Osoby zainteresowane pracą w Wydziale Komunikacji Społecznej powinny legitymować się wykształceniem wyższym. Powinni wykazać się także znajomością przepisów prawnych niezbędnych do pracy na tym stanowisku i doświadczeniem w projektowaniu graficznym.

Pracownik na stanowisku ds. komunikacji społecznej i promocji odpowiadać będzie m.in. za przygotowanie materiałów i prezentacji związanych z promocją wewnętrzną i zewnętrzną marki Gostyń, realizację projektu „Jestem z Gostynia” czy współpracować będzie w przygotowaniu biuletynu informacyjnego „Gostyńskie Wieści z Ratusza”.

Szczegółowy zakres obowiązków na stanowisku ds. komunikacji społecznej i promocji oraz wykaz niezbędnych dokumentów można znaleźć tutaj.

Wakat na stanowisku ds. komunikacji społecznej powstał po odejściu na emeryturę jednego z pracowników magistratu i po dokonaniu przesunięć wewnątrz urzędu.

http://www.gostyn.pl/Jest_praca_w_Urzedzie_Miejskim_w_Gostyniu_38264.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl