Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Kadra

Komendant Straży Miejskiej w Gostyniu

Andrzej Maćkowiak

Tel. 65 575 21 63

e-mail: amackowiak@um.gostyn.pl

 

Gostyńscy Strażnicy Miejscy

Henryk Wolniewicz

Michał Lempaszak

Damian Koprowski

Mateusz Kuberka

Natalia Chuda

 

Podział gminy na rejony służbowe:

Rejon nr1: Starszy Specjalista Damian Koprowski

Wrocławska, Torfowa, Energetyka, Ślusarska, Nowe Wrota, Ogrodowa, Łąkowa, Olejniczaka, Na Fosie, Kacza, Łazienna, 1 Maja, Św. Floriana, Helsztyńskiego, Gawrony, Kolejowa, Witosa, Folwarczna, Boczna, część Polnej, część Mostowej, Zielona, Wojska Polskiego, 700-lecia, Wiosny Ludów, część Bojanowskiego, Krótka, Plac Karola Marcinkowskiego, Wąska, Kościelna, Przy Farze, Lipowa, Fabryczna, Jana Pawła II, Rynek, część Nad Kanią, Kossaka, Matejki.

Rejon nr 2: Starszy Inspektor Michał Lempaszak

Górna, Wielkopolska, Wiosenna, Dolna, Podgórna, Śliwińskiego, Sikorskiego, Taczaka, Letnia, Wichrowa, Słoneczne, Mikołajczyka, Strzelecka, Parkowa, część Polnej, część Bojanowskiego, Hutnika, Przemysława II, Łokietka, Mieszka I, Robotnicza, Willowa, Zacisze, Spokojna, Chrobrego, Plater, Zachodnia, Sądowa, Powstańców Wlkp., Leszczyńska, część Mostowej, Towarowa, Młynarska, część Przy Dworcu.

Rejon nr 3: Młodszy Strażnik Natalia Chuda

Poznańska, Cukrownicza, Starogostyńska, Graniczna, Leśna, Podleśna, Kochanowskiego, Słowackiego, Twardowskiego, Konopnickiej, Pionierska, Sportowa, Kręta, Gombrowicza, Reja, Przybyszewskiego, 27 stycznia, Tuwima, Mickiewicza, Niestrawskiego, Prusa, Reymonta, Kasprowicza, Broniewskiego, Fredry, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Al. Kasyna  Gostyńskiego, Hejnowicza, Bzdęgi, Boratyńskiego, Kołomłockiego, Moraczewskiego, Zybera, Psarskiego, Rostworowskiego, Modlibowskiej, Laurentowskiego, Kaczmarka, Konarzewskiego, Długoraja, Dabińskiego, Orłonia, Chłapowskiego, Siewna, Dusińska, Jesionowa, Topolowa.

Rejon nr 4: Starszy Inspektor Henryk Wolniewicz

Droga do Klasztoru, Czereśniowa, Morelowa, Poziomkowa, Agrestowa, Brzoskwiniowa, Porzeczkowa, Truskawkowa, Orzechowa, Jagodowa, Wiśniowa, Rzeczna, część Nad Kanią, Europejska, Okrężna, Krańcowa.

Rejon nr 5: Starszy Strażnik Mateusz Kuberka

Sołectwo Brzezie, Sołectwo Bogusławki, Sołectwo Czajkowo, Sołectwo Czachorowo, Sołectwo Daleszyn, Sołectwo Dalabuszki, Sołectwo Dusina, Sołectwo Gola, Sołectwo Kosowo, Sołectwo Kunowo, Sołectwo Krajewice, Sołectwo Ostrowo, Sołectwo Osowo, Sołectwo Siemowo, Sołectwo Stężyca, Sołectwo Sikorzyn, Sołectwo Stary Gostyń, Sołectwo Szczodrochowo, Sołectwo Stankowo, Sołectwo Tworzymirki, Sołectwo Ziółkowo.

http://www.gostyn.pl/Kadra.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl