Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Do 7.10. - "Amy" i "Sicario" w kinie

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Kino "Pod Kopułą"
Data rozpoczęcia: 2015-10-02 18.00
Data zakończenia: 2015-10-07

Począwszy od piątku 2 października 2015 w gostyńskim kinie „Pod kopułą” wyświetlane są dwie głośne produkcje ostatnich miesięcy.

O godz. 18.00 – rozpoczyna się seans biograficzno-muzycznego filmu „Amy”, a o 20.30  wyświetlany jest dramat kryminalny „SICARIO”.

Firmy można obejrzeć codziennie do 7 października 2015 r.

„AMY” – biograficzny, dokumentalny, muzyczny, prod. Wielka Brytania

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. Historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych, z bardzo bliska pokazujący jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami.

„SICARIO” – dramat, kryminał, prod. USA

Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem", który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

Źródło: Filmweb

Pełen repertuar - tutaj

http://www.gostyn.pl/Amy_i_SICARIO_w_kinie_Pod_Kopula.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl