Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

26 października 2017

Bezpłatne szkolenie „Akademia Menadżera”

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie „Akademia Menadżera”, które odbędzie się w czwartek 9 listopada 2017 roku w sali szkoleniowej Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3).

Uczestnicy dowiedzą się jak określić własny potencjał, zmotywować ludzi do pracy, jakie funkcje powinien pełnić menedżer, jak umiejętnie przekazywać i odbierać informacje oraz w jaki sposób budować relacje i być asertywnym menedżerem.

Szkolenie skierowane jest do menadżerów, właścicieli przedsiębiorstw oraz osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zarządzania zespołem. Szkolenie poprowadzi ekspert biznesowy - Magdalena Robaszkiewicz.

W celu rezerwacji miejsca konieczne jest imienne potwierdzenie udziału pod numerami telefonów 65 572 07 54 lub 537 007 087 do środy 8 listopada 2017 r. do godz. 15.30. Zgłoszeń można również dokonać drogą elektroniczną na adres gospodarka@gostyn.pl. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gospodarka.gostyn.pl.

Szkolenie współfinansowane ze środków gminy Gostyń w ramach zadania „Centrum Wspierania Biznesu”.

https://www.gostyn.pl/Bezplatne_szkolenie_Akademia_Menadzera.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl