Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

24 stycznia 2018

Festiwal „Patrz więcej”

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza na Festiwal „Patrz więcej”, którego gostyńska edycja odbędzie się w czwartek 25 i piątek 26 stycznia 2018 roku. W ramach Festiwalu odbędzie się pokaz filmów dokumentalnych oraz koncert Tymona Tymańskiego.

Festiwal Filmu „Patrz więcej” zachęca do oderwania się od przyzwyczajeń, do otwarcia się na świat pokazywany przez najciekawszy i najszybciej rozwijający się gatunek filmowy - film dokumentalny. W ramach projektu odbędzie się projekcja filmów dokumentalnych ze szkoły Wajda School & Studio tj. „Paparazzi”, „Kiedy będę ptakiem”, „Ślimaki”, „Koniec Świata”, „Trampkarze”, „Niewiadoma Henryka Fasta”.

Bilety na zestaw filmów można nabyć w cenie 10 zł w kasie kina „Pod Kopułą" i w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.

Festiwal Filmu „Patrz więcej” uświetni koncert Tymona Tymańskiego, który odbędzie się w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. Tymon Tymański współtworzył grupy Miłość, Kury, Tymon & The Transistors. Stworzył ścieżkę dźwiękową do filmu „Wesele” oraz musical „Polskie gówno”.

One Man Show to solowy, koncertowy projekt Tymona Tymańskiego prezentujący szereg jego artystycznych dokonań. W utworach Tymona można doszukać się dalekich wpływów liryki Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Franka Zappy.

Bilety na koncert w cenie 25 zł można nabyć w kasie kina „Pod Kopułą", w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik".

https://www.gostyn.pl/Festiwal_Patrz_wiecej.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl