Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

IV Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej

Miejscowość: Gostyń
Data rozpoczęcia: 2018-02-16
Data zakończenia: 2018-02-25

IV Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej - przyjedzie do nas wiele fantastycznych i znanych już w Gostyniu ekip.
Poza emocjami sportowymi będą także atrakce dla dzieci, by zapamiętały tę imprezę na długo. Do Gostynia zjedzie legenda futbolu i Reprezentacji Polski pan Jan Tomaszewski. Odwiedzą nas także dwie fantastyczne zawodniczki Reprezentacji Polski Kobiet w Piłce Nożnej Dagmara Grad i Anna Szymańska, które mają mnóstwo sukcesów w piłce krajowej i europejskiej.
Będą z nami również Wicemistrzynie Polski o Puchar Tymbarku - drużyna dzwiewczyn KA4 resPect, która została również wybrana Drużyną Roku wg. czytelników Głosu Wielkopolskiego.
Oczywiście będzie mnóstwo atrakcji dodatkowych, m.in stanowiska do gry w Fifę 2018, gadżety kibica dla dzieci, mnóstwo nagród i upominków, występy mażoretek i cheerleaders Big Bang, do finałowych spotkań będzie przygrywać znakomita saksofonistka Energiza.  Będą również mecze pokazowe dzieci.
Temu wszystkiemu będzie towarzyszyć jak zwykle wspólna akcja charytatywna z Tęczową Armią. W tym roku odbędzie się zbiórka dla Mikołaja z Piasków. Chłopiec ma 7 lat i cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe.

https://www.gostyn.pl/IV_Mistrzostwa_Polski_Halowej_Pilki_Noznej.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl