Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

27 lutego 2018

Jest praca w OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu poszukuje pracowników - sprzątaczki oraz na zastępstwo referenta ds. kadr i księgowości budżetowej. Kandydaci na złożenie niezbędnych dokumentów mają czas do piątku 9 marca 2018 roku.

Od kandydatów na stanowisko ds. kadr i księgowości budżetowej wymagane jest m.in: doświadczenie na podobnym stanowisku, samodzielność, odpowiedzialność oraz rzetelność. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe i znajomość zagadnień z zakresu płac.Do obowiązków pracownika należeć będzie m.in.: prowadzenie akt osobowych pracowników i dokumentacji, zawieranie umów cywilno-prawnych, prowadzenie ewidencji czasu pracy, prowadzenie sprawozdawczości GUS, sporządzanie zaświadczeń dla pracowników.

Od kandydatów na stanowisko sprzątaczki wymagane jest: minimum wykształcenie podstawowe, samodzielność, odpowiedzialność, punktualność, rzetelność przy wykonywaniu obowiązków służbowych. Mile widziane będzie także doświadczenie na podobnym stanowisku. Do obowiązków pracownika należeć będzie m.in. dbanie o obiekty i urządzenia Ośrodka.

Pełną treść ogłoszeń, a także wykaz niezbędnych dokumentów można znaleźć tutaj.

 

https://www.gostyn.pl/Jest_praca_w_OSiR.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl