Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

21 grudnia 2015

KabaretoGranie przed końcem roku

W niedziele 27 grudnia 2015 r. w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” odbędzie się KabaretoGranie. Na scenie wystąpią Karol „Gizmo” Giżewski i Kabaret K2. Początek o godz. 17.30.

W rytmach beatboxu i klimatach kabaretu można spędzić czas między świętami a Sylwestrem. KabaretoGranie to nowa propozycja rozrywkowa. Publiczność bawić będą gostynianie, którzy osiągnęli ogólnopolski sukces w show biznesie.

Karol „Gizmo” Giżewski to mistrz Polski w beatboxie, dał ponad 200 koncertów w kraju, Europie i USA. Znany jest z występu w programie „Mam Talent!”.

Kabaret K2 to dynamiczne skecze, bawiące widza. Zdobyli już kilkanaście ogólnopolskich nagród festiwalowych, między innymi na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. W kabarecie występuje gostynianin Bartek Klauzinski.

Wstęp na KabaretoGranie jest bezpłatny, jednak trzeba będzie okazać się darmową wejściówka, którą można odebrać w sekretariackie Gostyńskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” (ul. Hutnika 4) i w kasie Kina „Pod Kopułą” (ul. Bojanowskiego 7). Liczba miejsc ograniczona.

https://www.gostyn.pl/KabaretoGranie_przed_koncem_roku.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl