Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

08 marca 2018

MGOPS poszukuje pracownika

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyniu poszukuje kandydata na stanowisko ds. obsługi finansowo-księgowej w Dziale Finansowo-Administracyjnym. Kandydaci mają czas do środy 14 marca 2018 roku na złożenie aplikacji.

Od kandydatów wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe o kierunku: rachunkowość, finanse lub ekonomia, co najmniej roczny staż pracy w jednostkach administracji publicznej w dziale księgowości lub o podobnym charakterze. Mile widziane będzie także: umiejętność obsługi programu Radix FKB+, Płace Optivum, Kadry Optivum i Płatnik, a także umiejętność stosowania i interpretacji przepisów prawnych.

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie m.in. za prowadzenie spraw dotyczących organizowania i realizacji systemu wynagrodzeń pracowniczych, wykonywanie czynności księgowych, prowadzenie bieżącej i terminowej ewidencji zdarzeń gospodarczych w urządzeniach księgowych, przygotowanie imiennych informacji o należnościach za świadczone usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze.

Ogłoszenie, a także wykaz wymaganych dokumentów można znaleźć tutaj.

https://www.gostyn.pl/MGOPS_poszukuje_pracownika_39257.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl