Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

17 grudnia 2017

Oblodzone jezdnie i chodniki

Na obszarze Wielkopolski, w tym także w rejonie Gostynia, od niedzieli 17 grudnia 2017 roku od godziny 17.00 do poniedziałku 18 grudnia 2017 roku do godziny 9.00, prognozuje się spadek temeratury przy gruncie, który może spowodować gołoledź – ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Prognozuje się spadek temperatury powietrza, poniżej O°C, który może powodować zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temeratura może spaść do -3°C, a przy gruncie nawet do -5°C

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Wszelkie dostrzeżone negatywne efekty zjawisk atmosferycznych prosimy zgłaszać odpowiednim służbom – w sytuacjach zagrażających życiu osób lub bezpieczeństwu, także bezpieczeństwu w ruchu drogowym, należy korzystać z numeru alarmowego 112. Uszkodzenia mienia publicznego można też zgłaszać pod numerem alarmowym Straży Miejskiej 507 154 706.

By otrzymywać ostrzeżenia o lokalnych zagrożeniach pobierz bezpłatną aplikację Regionalny System Ostrzegania przygotowaną przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Więcej o aplikacji i o tym jak ją zainstalować można dowiedzieć się tutaj.

https://www.gostyn.pl/Oblodzone_jezdnie_i_chodniki.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl