Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

04 stycznia 2018

Ponad 500 maluchów w ręczniczkach „Jestem z Gostynia”

Od 2 lat gmina Gostyń wita swoich nowo urodzonych mieszkańców ręcznikami opatrzonymi logo „Jestem z Gostynia”. Przez ten czas taki prezent odebrali rodzice blisko 520 maluchów.

W roku 2016 było to blisko 250 dzieci, a w roku 2017 liczba nowo urodzonych mieszkańców naszej gminy wzrosła do 270.

Ręczniki, przy wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego, otrzymują rodzice dzieci, które przyszły na świat w miejscowym szpitalu, a ich mamy są mieszkankami gminy Gostyń. Ręczniczek kąpielowy z kapturkiem opatrzony logo „Jestem z Gostynia” to jeden z elementów polityki prorodzinnej gminy Gostyń, a także budowania i przywiązywania mieszkańców do marki Gostyń od najmłodszych lat. Jest to prezent dla maluchów, a także dla rodziców w podziękowaniu za wyzwanie, jakie podejmują, wychowując kolejnego mieszkańca naszej gminy. Również w 2018 roku nowo urodzeni mieszkańcy gminy Gostyń otrzymywać będą w prezencie od samorządu ręczniczek kąpielowy.

Ręczniki wykonane są z frotty Luper w kolorze kremowym, obszyte lamówką w morskim odcieniu, w tym samym kolorze jest wyszyte logo. Materiał ma certyfikat i znak: Materiał Przyjazny dla Dzieci.

http://www.gostyn.pl/Ponad_500_maluchow_w_reczniczkach_Jestem_z_Gostynia.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl