Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

04 września 2017

Ruszają konsultacje. Zgłoś swój pomysł do realizacji w 2018 roku

4 września ruszyły kolejne konsultacje społeczne. Tym razem na portalu GO! Gostyń Obywatelski pełnoletni mieszkańcy naszej gminy mogą zgłaszać swoje propozycje zadań do realizacji w kolejnym roku. Konsultacje potrwają do poniedziałku 25 września 2017 roku.

By wziąć udział w konsultacjach społecznych wystarczy być mieszkańcem gminy Gostyń, poświęcić minutę, zarejestrować się na www.konsultacje.gostyn.pl podając imię, nazwisko, pesel i adres mailowy, by otrzymać link aktywujący nasz profil. Później tylko administrator strony sprawdzi czy jesteśmy mieszkańcami gminy, wyśle nam mailowo potwierdzenie i już! Możemy brać udział w konsultacjach.

Po zalogowaniu się użytkownika na portalu w zakładce „Konsultacje/Zgłoś swój pomysł do realizacji w 2018 roku” pojawi się pole tekstowe, w którym wystarczy opisać swój pomysł, wskazać miejsce realizacji, a także napisać kilka zdań przedstawiających szczegóły zgłaszanego pomysłu.

Masz pomysł na inwestycje, imprezę czy wydarzenie? Zgłoś nam swój pomysł za pomocą strony www.konsultacje.gostyn.pl. Weź sprawy w swoje ręce.

http://www.gostyn.pl/Ruszaja_konsultacje__Zglos_swoj_pomysl_do_realizacji_w_2018_roku.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl