Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej

Spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Sala szkoleniowa SWPPG ul. 1 Maja 13/3 (piętro I)
Data rozpoczęcia: 2018-02-22 10:00
Data zakończenia: 2018-02-22 12:00
Organizator: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gostyniu oraz Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gostyniu, które odbędzie się w czwartek 22 lutego 2018 roku w siedzibie Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3).

W programie spotkanie znajdzie się m.in. znakowanie żywności, substancje alergiczne i substancje dodatkowe oraz zagrożenie ASF w branży mięsnej. Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców produkujących żywność m.in. w branży mięsnej, piekarniczej i cukierniczej oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców produkujących żywność m.in. w branży mięsnej, piekarniczej i cukierniczej oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców z terenu powiatu gostyńskiego.

W celu rezerwacji miejsca konieczne jest imienne potwierdzenie udziału pod numerami telefonów 65 572 07 54 lub 537 007 087 do środy 21 lutego 2018 roku do godz. 15.30. Zgłoszeń można również dokonać drogą elektroniczną na adres gospodarka@gostyn.pl. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gospodarka.gostyn.pl.

https://www.gostyn.pl/Spotkanie_z_przedstawicielami_Sanepidu_i_Weterynarii_.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl