Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

08 grudnia 2017

Stop uzależnieniom – dwa spotkania warsztatowe

„Stop uzależnieniom i wykluczeniu społecznemu” to tytuł dwóch spotkań warsztatowych skierowanych do uczniów szkół podstawowych, które odbyły się w grudniu 2017 w sali Gostyńskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”.

Jednym z elementów spotkań był spektakl, w którym zagrali Agnieszka Sitek i Tomasz Mędrzak z warszawskiego Teatru T oraz uczniowie klasy II d – gimnazjalnej – Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czarnego Legionu w Gostyniu. Podczas warsztatów omówiono natomiast zagrożenia, z którymi uczniowie mogą się spotkać na co dzień. Rozmawiano także o dopalaczach i innych narkotykach

Osobiste doświadczenia Agnieszki Sitek (aktorki, pedagoga specjalnego i animatora kultury) i Tomasza Mędrzaka (aktora, reżysera teatralnego, wieloletniego dyrektora warszawskiego Teatru Ochoty) przeplatają się ze sztuką, stworzoną na podstawie autobiograficznego opowiadania lekarza, a zarazem piszącego po rosyjsku autora znanej na całym świecie powieści „Mistrz i Małgorzata” Michaiła Bułhakowa.

Zadanie realizowane w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017” pod nazwą „Gostyńskie obserwatorium zagrożeń bezpieczeństwa dzieci i młodzieży” – edycja 2017.

https://www.gostyn.pl/Stop_uzaleznieniom_-_dwa_spotkania_warsztatowe.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl