Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Szkolenie "Planowanie własnego biznesu"

Szkolenie

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Sala szkoleniowea SWPPG
Data rozpoczęcia: 2017-12-05 9:00
Data zakończenia: 2017-12-05 15:00
Organizator: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na szkolenie „Planowanie własnego biznesu”, które odbędzie się we wtorek 5 grudnia 2017 roku w siedzibie Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3).

Szkolenie skierowane jest do osób planujących otworzyć działalność oraz osób prowadzących działalność. Uczestnicy dowiedzą się jak dobrze zaplanować swój  biznes, prawidłowo stworzyć biznesplan oraz jakie korzyści daje segmentacja klientów.

Szkolenie poprowadzi Grzegorz Bednarek - trener z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się planowaniem, organizacją i prowadzeniem szkoleń i doradztwem, szczególnie w zakresie przedsiębiorczości, kompetencji społecznych i aktywizacji zawodowej.

W celu rezerwacji miejsca konieczne jest imienne potwierdzenie udziału pod numerami telefonów 65 572 07 54 lub 537 007 087 do poniedziałku 4 grudnia 2017 r. do godz. 15.30. Zgłoszeń można również dokonać drogą elektroniczną na adres gospodarka@gostyn.pl. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gospodarka.gostyn.pl.

Zadanie realizowane w ramach projektu Centrum Wspierania Biznesu współfinansowanego ze środków gminy Gostyń.

http://www.gostyn.pl/Szkolenie_Planowanie_wlasnego_biznesu.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl