Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

06 kwietnia 2021

Urodzinowy konkurs rozstrzygnięty

Zwyciężczynią 10. Gostyńskiego Urodzinowego Konkursu Internetowego została Barbara Stachowska z Gostynia. Ona jako pierwsza nadesłała komplet dwudziestu poprawnych odpowiedzi. Maksymalną liczbę punktów uzyskali także: Damian Janasik z Leszna i Marcin Konieczny z Michałowa, którzy ostatecznie zajęli odpowiednio miejsca drugie i trzecie.
O lokatach decydował czas nadesłania odpowiedzi. Po jednym błędzie zanotowali zdobywcy miejsc od czwartego do jedenastego. Czwarte miejsce zajął Maciej Horała z Gostynia, piąte – Aleksandra Karolczak z Gostynia, szóste – Hanna Olejnik z Gostynia, siódme – Aneta Grzesiak z Kościana, ósme – Mariola Gąsiorowska z Krobi, dziewiąte – Łukasz Dojcz z Gostynia, dziesiąte – Daniel Błażejczyk z Dubiecka, a jedenaste – Leszek Niemczyk z Gostynia. Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom – serdecznie dziękujemy za udział w zabawie.
Przesłano łącznie 31 e-maili z odpowiedziami. Nadawcami byli mieszkańcy: Bułakowa, Daleszyna, Dubiecka, Gostynia, Grabonoga, Kościana, Krajewic, Krobi, Leszna, Michałowa i Sułkowic.
O sposobie przekazania nagród poinformujemy laureatów indywidualnie.
Przypomnijmy, że organizatorami konkursu byli: Muzeum w Gostyniu, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” oraz Gmina Gostyń.

Zestaw pytań z zaznaczonymi prawidłowymi odpowiedziami dostępny jest tutaj (plik PDF).

Pliki do pobrania:

https://www.gostyn.pl/Urodzinowy_konkurs_rozstrzygniety_41973.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl