Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

25 października 2017

Warsztaty wzmacniające kompetencje wychowawcze

Od piątku 20 października do niedzieli 22 października 2017 roku odbyły się warsztaty wyjazdowe dla rodziców z dziećmi, mające na celu wzmocnienie kompetencji wychowawczych. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach wyjazdowych było 80% frekwencji na warsztatach stacjonarnych.

Celem warsztatów było wzajemne poznawanie siebie, swoich potrzeb i możliwości, uczenie się na podstawie doświadczeń własnych i cudzych oraz przyjmowanie i udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych.

Warsztaty zrealizowane zostały w Kudowie Zdrój, gdzie oprócz wykładów, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w zajęciach w Skansenie „Szlak ginących zawodów”, zwiedzić Kaplicę Czaszek w Czermnej, Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych, Pijalnię wód i Park Zdrojowy.

Zadanie realizowane w ramach Programu Osłonowego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie – edycja 2017” pod nazwą „Recepta na szczęśliwą rodzinę - radość, szacunek, miłość”.

http://www.gostyn.pl/Warsztaty_wyjazdowe_wzmacniajace_kompetencje_wychowawcze.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl