Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

25 listopada 2022

Webinar – czym jest content marketing

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie Firm Jutra – intensywnego programu szkoleniowo-rozwojowego organizowanego we współpracy @Google, @PFR i @Operator Chmury Krajowej, w trakcie którego będzie można się dowiedzieć czym jest „content marketing”.

Webinar odbędzie się  w czwartek 8.12.2022 w godz. 11.00 – 12.30. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak rozwinąć biznes dzięki wartościowym treściom:

jak zaplanować strategię content marketingową,
jak wybrać grupę docelową,
jak dopasować kanały komunikacji w zależności od wybranej grupy docelowej,
jak analizować skuteczność działań content marketingowych.
Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet, dzięki któremu dowiedzą się, w jaki sposób przygotować swój biznes i o co zadbać, aby zwiększyć szansę na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów.

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra skoncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć biznes za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kapusta - doradca Google w programie Firmy Jutra. Z marketingiem internetowym związana od 2012 r. Zajmuje się opracowaniem strategii działań promocyjnych w internecie oraz analizą ich efektów. Doświadczenie zdobywała w agencji interaktywnej, a następnie jako freelancer współpracowała z markami z branż: beauty, nieruchomości czy przemysłu. Głęboko wierzy, że analityka i odpowiednie dobrane kanały komunikacji to więcej niż połowa sukcesu.

By zapisać się na szkolenie wystarczy wypełnić formularz dostępy tutaj

 

https://www.gostyn.pl/Webinar_-_czym_jest_content_marketing.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl