Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

17 marca 2021

Wkrótce internetowy konkurs w 743. rocznicę lokacji Gostynia

1 kwietnia 2021 roku przypada 743. rocznica spisania dokumentu lokacyjnego, który dał początek naszemu miastu. Z tej okazji Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”, Muzeum w Gostyniu i Gmina Gostyń zapraszają do wzięcia udziału w 10. edycji Gostyńskiego Urodzinowego Konkursu Internetowego.
Popularyzowanie wiedzy o przeszłości miasta jest głównym celem konkursu, który przeprowadzony zostanie od 3 do 5 kwietnia br. Udział polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi na 20 pytań dotyczących wydarzeń z historii Gostynia. Zestaw pytań opublikowany zostanie w sobotę, 3 kwietnia 2021 roku o godzinie 12.00 na stronach internetowych organizatorów, w tym także na stronie gostyn.pl.
Pytania będą miały charakter testu. Uczestnik będzie musiał wskazać jedną spośród trzech propozycji. Zgłoszenie udziału nastąpi poprzez nadesłanie zestawu odpowiedzi drogą elektroniczną na adres muzeum@gostyn.pl do 5 kwietnia 2021 roku do godziny 24.00. Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza nadeśle e-mail zawierający największą liczbę poprawnych odpowiedzi. W ten sam sposób wyłoniona zostanie grupa 10 pozostałych laureatów, którzy otrzymają upominki.
Lista imion i nazwisk laureatów opublikowana zostanie we wtorek, 6 kwietnia na stronach internetowych organizatorów. Szczegóły w regulaminie konkursu.

https://www.gostyn.pl/Wkrotce_internetowy_konkurs_w_743__rocznice_lokacji_Gostynia.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl