Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

06 listopada 2018

„Superniania” w Gostyniu

Przedszkolaków z gminy Gostyń odwiedzi Dorota Zawadzka – psycholog, pedagog, doradca rodzinny, społeczny doradca Rzecznika Praw Dziecka, prowadząca program „Superniania”. „Superniania” spotka się także z rodzicami dzieci przedszkolnych i nauczycielami, a o tym jak wychowywać miłośnika książek dowiedzieć się będzie można na spotkaniu autorskim w bibliotece.

Dorota Zawadzka od środy7 listopada do piątku 9 listopada 2018 roku odwiedzi 8 przedszkoli i 5 oddziałów przedszkolnych z gminy Gostyń, by porozmawiać z maluchami o bezpieczeństwie w domu i w szkole.

Z „Supernianią” w środę 7 listopada 2018 roku w Przedszkolu Miejskim nr 7 (ul. Mostowa 10) będą mogli spotkać się rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i nauczyciele. Dorota Zawadzka poprowadzi zajęcia dotyczące rozwijania inteligencji emocjonalnej „Jeśli dziecko mówi NIE”. Początek spotkania o 17.00.

Doroty Zawadzkiej posłuchać będzie można także w czwartek 8 listopada 2018 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Gostyń podczas spotkania autorskiego o godzinie 17.00. „Superniania” opowie o tym, jak wychować miłośnika książek. Odpowie m.in. na pytania dlaczego dzieci nie lubią czytać, od jakich książek należy zacząć i co tracimy nie czytając.

https://www.gostyn.pl/__Superniania_w_Gostyniu.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl