Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

21 kwietnia 2017

Do kupienia działki pod budownictwo jednorodzinne

20 działek pod budownictwo jednorodzinne wystawiła gmina Gostyń na sprzedaż. 16 działek usytuowanych jest w Gostyniu przy ulicach: Mikołaja Reja, Aleksandra Fredry i Władysława Reymonta, a 4 w Kunowie przy ulicy Spacerowej.

Najmniejsze z działek przeznaczonych na sprzedaż w Gostyniu mają 0,0600 ha, a największa 0,0750 ha. Ich ceny wywoławcze zostały ustalone na kwoty netto od 53.000 zł do 73.000 zł. Nieruchomości są niezabudowane i nieuzbrojone. Urządzenia infrastruktury technicznej znajdują się w drodze przy ul. Mikołaja Reja. Kształt działek jest regularny. Nieruchomości posiadają bezpośredni dostęp do drogi publicznej, gruntowej. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, drobne usługi towarzyszące oraz kościół. Przetargi zaplanowano na czwartek 25 maja i piątek 26 maja 2017 roku.

W Kunowie najmniejsza działka przeznaczona na sprzedaż ma 0,1466 ha, a największa 0,1656 ha. Ceny wywoławcze zostały ustalone na kwoty netto od 47.000 zł do 53.000 zł. Nieruchomości są niezabudowane, nieuzbrojone i częściowo wyposażone w urządzenia infrastruktury technicznej. Dojazd do działek dostępny jest od strony ul. Spacerowej drogą częściowo o nawierzchni bitumicznej, częściowo gruntową. Sąsiedztwo stanowią tereny zalesione, zabudowa mieszkaniowa oraz teren rolniczy. Przetargi zaplanowano na czwartek 25 maja 2017 roku.

Więcej informacji o nieruchomościach i warunkach przetargów można znaleźć na www.gostyn.pl w zakładce „Ogłoszenia i komunikaty”.

http://www.gostyn.pl/Do_kupienia_dzialki_pod_budownictwo_jednorodzinne.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl