Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Książka ewidencji pobytu myśliwych na polowaniu

Miejsce przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniach indywidualnych:

1. Książka ewidencji polowań Koła Łowieckiego nr 21 “Drop” w Gostyniu – obwód łowiecki 419 Stary Gostyń, prowadzona jest w postaci elektronicznej PZŁ EKEP. Udostępnienie informacji zawartych w książce ewidencji pobytu myśliwych na polowaniu indywidualnym, odbywa się na pisemny wniosek przesłany na adres: Koło łowieckie nr 21 "Drop" w Gostyniu, ul. Ks. Olejniczaka 7/11, 63-800 Gostyń lub elektronicznie na adres email: drop.gostyn@wp.pl.

2. Książka ewidencji pobytu myśliwych na polowaniu indywidualnym Koła Łowieckiego nr 75 “Knieja” w Dolsku jest przechowywana w miejscowości Dolsk 63-140, przy ul. Gostyńskie Przedmieście 57.

3. Książka ewidencji pobytu myśliwych na polowaniu indywidualnym Koła Łowieckiego nr 28 “Szarak” w Krzywiniu jest przechowywana pod następującymi adresami:
- ul. Powstańca Lewandowskiego 23, 64-100 Krzywiń (obwód łowiecki 339),
- Bielewo 121 B, 64-010 Krzywiń (obwód łowiecki 338),

4. Książka ewidencji pobytu myśliwych na polowaniu indywidualnym Koła Łowieckiego nr 19 “Jeleń” w Piaskach podlega udostępnieniu a prowadzona i przechowywana jest  pod adresem: www.epi24.pl.  Wszystkim zainteresowanym na ich wniosek, zostaną udostępnione informację w zakresie : terminu rozpoczęcia i zakończenia polowania indywidualnego, a także numer upoważnienia do wykonywania polowania. Wniosek do zarządu koła można kierować na adres: e-mail: rog@wojskiego@wp.pl lub pisemnie: Zarząd Koła Łowieckiego nr 19 “Jeleń” w Piaskach, ul. Rycerska 22, 63-860 Pogorzela. 

5. Książka ewidencji polowań Ośrodeka Hodowli Zwierzyny ZG PZŁ Gola – obwód łowiecki 420 Gostyń, Bojanowo 477, prowadzona jest w postaci elektronicznej PZŁ EKEP. Udostępnienie informacji zawartych w książce ewidencji pobytu myśliwych na polowaniu indywidualnym, odbywa się na pisemny wniosek przesłany na adres: Ośrodek Hodowli Zwierzyny ZG PZŁ Gola, Grodzisko, 63-805 Łęką Mała lub elektronicznie na adres email: obz.gola@pzlow.pl.

 

https://www.gostyn.pl/Ksiazka_ewidencji_pobytu_mysliwych_na_polowaniu.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl