Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

"Jestem z Gostynia"

Wszystko rozpoczeło sie od kremowych reczników z morskim logo „Jestem z Gostynia”, którymi od stycznia 2016 roku witaliśmy nowo urodzonych mieszkanców naszej gminy. Ręczniczki 1 kwietnia 2019 roku zostały zastąpione morskimi, mięciutkimi kocykami również z tym samym logo. „Jestem z Gostynia” zostało ciepło przyjete takze przez starszych mieszkanców i zdecydowalismy sie rozwinac projekt.

Dzieki wielu głosom i sugestiom mieszkanców uruchomilismy 3 punkty sprzedazy upominków. Teraz wybrane upominki opatrzone logo „Jestem z Gostynia” mozna kupic w kinie oraz osrodku kultury. Mozna wybierac miedzy puzzlami z gostynskim rynkiem, koszulkami polo czy kubkami termicznymi.

Kilka lat temu przeprowadzilismy badania opinii społecznej, w których az 88% ankietowanych dorosłych mieszkanców było zadowolonych z miejsca, w którym mieszkaja. Bazujac na przywiazaniu gostynian do swojej małej ojczyzny przygotowalismy gadzety opatrzone logo „Jestem z Gostynia”. Teraz w t-shirtach, koszulkach polo, z przypinkami na plecakach czy z kubkami termicznymi w ręku dumnie podkreslamy skad jestesmy.

https://www.gostyn.pl/Jestem_z_Gostynia_37184.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl