Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta (e-BOI) jest to miejsce, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje i formularze, umożliwiające załatwienie spraw elektronicznie.

E-BOI dostępne jest bez ograniczeń czasowych i w dogodnym dla Państwa miejscu poprzez stronę um-gostyn.eboi.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej. 11111

W przypadku wnioskowania o dostęp do danych z systemów dziedzinowych konieczne będzie złożenie wniosku z określeniem zakresu  informacji np. podatek od nieruchomości, rolny itp. (formularz wniosku w załączniku).

Oprócz konkretnych formularzy do załatwienia sprawy istnieje też możliwość złożenia pisma w formie tradycyjnej (pismo ogólne) i zażądania odpowiedzi poprzez e-BOI.

Interesant na każdym etapie może zapoznać  się ze stanem swojej sprawy po uwierzytelnieniu się w e-BOI. Wystarczy założenie indywidualnego konta w e-BOI lub zalogowania się za pomocą profilu zaufanego.

Mogą Państwo korzystać również z aplikacji mobilnej (e-gostyń). Jest to darmowa aplikacja na urządzenia mobilne. Pozwala ona na korzystanie z Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta i dostępu do aktualności publikowanych na stronie www.gostyn.pl, informacji o wydarzeniach, imprezach itp. Umożliwia również zgłaszanie różnych nurtujących lub dostrzeżonych przez Państwa spraw np. o nieświecącej lampie ulicznej, uszkodzeniu chodnika, jezdni itp.

Pliki do pobrania:

https://www.gostyn.pl/Elektroniczne_Biuro_Obslugi_Interesanta

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl