Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

03 listopada 2018

„Gostyński omnibus” - Pytania konkursowe

Poniżej publikujemy zestaw 30 pytań finałowej części Wielkiego Gostyńskiego Konkursu Urodzinowego. Ostatnią rundę nazwaliśmy „Gostyńskim omnibusem”. Mimo że to etap finałowy, to szansę na końcowy sukces mają nawet ci, którzy nie brali udziału w poprzednich rundach.
Zadaniem uczestników jest udzielenie możliwie najdokładniejszych odpowiedzi na przygotowane pytania. Tym razem nie chodzi o czas, lecz o dokładność. Zgłoszenie udziału następuje poprzez nadesłanie zestawu odpowiedzi drogą elektroniczną na adres muzeum@gostyn.pl do niedzieli, 4 listopada 2018 roku do godziny 24.00. Należy też podać swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Szczegóły w Regulaminie.
W „Gostyńskim omnibusie” jest do zdobycia tyle punktów, że nawet uczestnik, który dopiero teraz wystartuje w konkursie, może wygrać klasyfikację generalną.
Organizatorami „Gostyńskiego omnibusa”, jak i całego Wielkiego Gostyńskiego Konkursu Urodzinowego, są: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, GOK „Hutnik” i Muzeum w Gostyniu.

Pliki do pobrania:

https://www.gostyn.pl/Gostynski_omnibus_-_Pytania_konkursowe.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl