Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

08 stycznia 2020

„Jestem z Gostynia” ma już 4 lata

Od 4 lat gmina Gostyń wita swoich nowo urodzonych mieszkańców upominkami opatrzonymi logo „Jestem z Gostynia”. Początkowo były to kremowe ręczniczki kąpielowe z kapturkiem, a od 1 kwietnia 2019 roku maluchy otrzymują mięciutkie kocyki w morskim kolorze z logo „Jestem z Gostynia”.

Przez ten czas takie prezenty odebrali rodzice ponad 1.000 maluchów. W roku 2016 ręczniczki trafiły do 250 dzieci, w roku 2017 liczba nowo urodzonych mieszkańców naszej gminy wzrosła i ręczniczki trafiły do 270 noworodków, w 2018 roku ręczniczki trafiły do 250 dzieci, a w 2019 roku prezentami obdarowano 240 maluchów.

Kocyki, przy wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego, otrzymują rodzice dzieci, które przyszły na świat w miejscowym szpitalu i są meldowane na pobyt stały w gminie Gostyń. Mięciutki, morski kocyk z logo „Jestem z Gostynia” to jeden z elementów polityki prorodzinnej gminy Gostyń, a także budowania i przywiązywania mieszkańców do marki Gostyń od najmłodszych lat. Jest to prezent dla maluchów, a także dla rodziców w podziękowaniu za wyzwanie, jakie podejmują, wychowując kolejnego mieszkańca naszej gminy. Również w 2020 roku nowo urodzeni mieszkańcy gminy Gostyń otrzymywać będą w prezencie od samorządu morskie kocyki z logo „Jestem z Gostynia”.

 

fot. Monika Ratajczak

https://www.gostyn.pl/Jestem_z_Gostynia_-_ma_juz_4_lata.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl