Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

05 lipca 2019

Indywidualne konsultace dla przedsiębiorców

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na bezpłatne, indywidualne konsultacje „Jak dzięki działaniu w Internecie zdobyć więcej klientów?”. Konsultacje odbędą się w środę 24 lipca 2019 roku w Stowarzyszeniu (ul. 1 Maja 13/3) w godzinach 11.30-19.30.

Spotkania przeznaczone są dla osób, które rozpoczynają własny biznes oraz dla właścicieli firm. Ze wsparcia w projekcie można skorzystać niezależnie od poziomu wiedzy z zakresu marketingu internetowego oraz celów biznesowych. Po spotkaniu doradca zapewni wsparcie przez kolejne 2 miesiące. Podczas konsultacji zainteresowani otrzymają:

  • bezpłatną analizę, m.in: zawartości strony www, widoczności biznesu w wyszukiwarce Google i obecności w social media: Facebook, Instagram, wizytówka w Google Moja Firma,
  • konkretne wskazówki odnośnie: poprawy optymalizacji strony, pozyskiwania większej liczby odwiedzających, skutecznego docierania do odbiorców z lokalnego i zagranicznego rynku oraz w jaki sposób dotrzeć do użytkowników smartfonów,
  • indywidualny plan działania.

Warunkiem uczestnictwa w konsultacjach jest wypełnienie do poniedziałku 22 lipca 2019 roku formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie: http://bit.ly/konsultacje_gir.

https://www.gostyn.pl/Skorzystaj_z_indywidualnych_konsultacji_dla_przedsiebiorcow.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl