Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

23 marca 2023

Wkrótce 12. Gostyński Urodzinowy Konkurs Internetowy

1 kwietnia 2023 roku minie 745. rocznica spisania dokumentu lokacyjnego, który dał początek naszemu miastu. Z tej okazji Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”, Muzeum w Gostyniu i Gmina Gostyń zapraszają do wzięcia udziału w 12. edycji Gostyńskiego Urodzinowego Konkursu Internetowego.
Popularyzowanie wiedzy o przeszłości miasta jest głównym celem konkursu, który przeprowadzony zostanie w rocznicowy weekend. Udział we współzawodnictwie polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi na 20 pytań dotyczących wydarzeń z historii Gostynia. Zestaw pytań opublikowany zostanie w sobotę 1 kwietnia 2023 roku o godzinie 12.00 na stronach internetowych organizatorów: Biblioteki, GOK-uMuzeum i na tej stronie.
Pytania będą miały charakter testu. Uczestnik będzie musiał wskazać jedną spośród trzech propozycji. Zgłoszenie udziału nastąpi poprzez nadesłanie zestawu odpowiedzi drogą elektroniczną na adreselektroniczny Muzeum do niedzieli 2 kwietnia 2023 roku do godziny 24.00.
Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza nadeśle e-mail zawierający największą liczbę poprawnych odpowiedzi. W ten sam sposób wyłoniona zostanie grupa 10 pozostałych laureatów, którzy otrzymają upominki. Lista imion i nazwisk laureatów opublikowana zostanie w poniedziałek, 3 kwietnia na stronach internetowych organizatorów. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Pliki do pobrania:

https://www.gostyn.pl/Wkrotce_12__Gostynski_Urodzinowy_Konkurs_Internetowy.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl