Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

10 października 2013

W PONIEDZIAŁEK 14 X DODATKOWY DYŻUR NFZ
W GOSTYŃSKIM RATUSZU

Jeszcze w poniedziałek 14 października 2013 roku pacjenci będą mogli uzyskać zdalny dostęp do swojego konta w Narodowym Funduszu Zdrowia nie wyjeżdżając z Gostynia. NFZ postanowił przedłużyć gostyński dyżur. Konsultanci NFZ będą wydawać karty z danymi dostępowymi w godzinach od 9.00 do 15.00 na parterze ratusza.
Aby uzyskać dane dostępowe w postaci loginu i hasła trzeba okazać się dowodem osobistym. Z pomocą konsultantek można na miejscu (na parterze, w sali ślubów) wypełnić wniosek i odebrać kopertę z danymi dostępowymi.
Zainteresowanie gostynian możliwością uzyskania dostępu do Zintegrowanego Informatora Pacjenta przerosło oczekiwania NFZ. W ciągu dwóch dni dyżuru (10 i 11 października) przedstawiciele NFZ wydali łącznie blisko 400 kart zawierających login i hasło. W piątek 11 października, kilka minut przed godziną 15.00 konsultantkom NFZ zabrakło specjalnych arkuszy umożliwiających wydruk indywidualnych danych dostępowych. Jak informuje NFZ, osoby, które nie zostały obsłużone w piątek, będą mogły odebrać login i hasło w poniedziałek 14 października.
Organizatorem akcji upowszechniającej dostęp do ZIP jest Narodowy Fundusz Zdrowia. Na prośbę funduszu, Urząd Miejski w Gostyniu użycza tylko lokal. Dyżur ma miejsce w ratuszowej sali ślubów.

https://www.gostyn.pl/W_PONIEDZIALEK_14_X_DODATKOWY_DYZUR_NFZbrW_GOSTYNSKIM_RATUSZU.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl